Värsked tööpakkumised

Maaler-krohvija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 501364

Tööpakkumise number

501364

Töö kirjeldus

Tööd pakkuda maaler-krohvijale Soomes(Helsinki). Töö pikkus ca üks kuu.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus maalrina-krohvijana.
Vajalik Euroopa Liidu pass.

Majutuse organiseerib ja maksab tööandja .Tasustamine toimub kaks korda kuus ja maksame konkurentsivõimelist palkka.Olenevalt ametikohast ja asukohast maksame ka erinevaid kompensatsioone.Kokku on võimalik ka leppida paindlik töögraafik.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. november 2017
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2017

Estram Oy

Estram Oy tegeleb Soome turul tööjõurendiga rohkem kui kümme aastat. Meie meeskonnas töötavatel inimestel on pikaajaline ja professionaalne kogemus tööjõurendi valdkonnas. Meie klientideks on paljud tehased ja ehitusfirmad Soomes.Aastate jooksul oleme saanud palju positiivset tagasisidet just rahulolevatelt töötajatelt kellega oleme loonud pikaajalised töösuhted