Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313850

Maaler ja krohvija

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd maalritele ja krohvijatele Soomes.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima vähemalt kaheaastase töökogemusega maalreid ja krohvijaid.
Tööleasumiseks vajalik tööturvalisuskaardi olemasolu.

Pakume konkurentsivõimelist palka kiiresti arenevas ettevõttes.

Lisainfo

Tööle asumise aeg KOHESELT, töölepinguga seotud olevatel inimestel palume mitte kandideerida! Kandideerimisel märkida palgasoov.

Tööpakkumise number
#313850

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. august 2013
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2013

Mesteri Oy on vuodesta 2009 toiminut ammattitaitoinen ja monipuolinen rakennusalan yritys. Tarjoamme omalla henkilöstöllä uudisrakennuspalveluja sekä korjausrakentamista. Palvelujamme ovat mm. tasoitetyöt, maalaustyöt, sisämaalaukset, ulkomaalaukset. Asiakkainamme ovat kotitaloudet ja rakennusliikkeet.

Vaata rohkem