Värsked tööpakkumised

Maaler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 429882

Tööpakkumise number

429882

Firma nimi peidetud MAALER

Töö kirjeldus

Kütte, ventilatsiooni, vesivarustuse ja kanalisatsiooni süsteemide projekteerimine
Eskiislahenduste koostamine
Tehniliste muudatuste kooskõlastamine
KVVK tööjooniste koostamine ja haldamine

Nõudmised kandidaadile

Ehitusalane kõrgharidus
Projekteerimise töökogemus
Väga hea AutoCAD`i kasutamise oskus (kasuks tuleb ka MagiCAD oskus)
MS Project kasutamise oskus
Kasuks tuleb Põhjamaade - Rootsi, Soome ja Norra standardite tundmine
Iseseisvus, kohusetundlikkus, täpsus, hea algatus- ja analüüsivõime
Hea eesti ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vastutusrikast tööd
Rahvusvahelist töökogemust
Stabiilset töökohta ja arenguvõimalusi
Konkurentsivõimelist töötasu
Kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda
Sõbralikku ja abivalmis meeskonda

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2016

Harmet OÜ on Eesti kapitalil põhinev 1997. aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb moodulmajade ja ehitussoojakute tootmisega. Pakume täislahendusi: projekteerime, valmistame ja paigaldame. Meie toodang eksporditakse peamiselt Skandinaaviasse. Meie tehased asuvad Sauel, Tutermaal ja Pärnus ning hetkel töötab ettevõttes ligi 370 inimest.

Ootame oma meeskonnaga liituma teotahtelist maalrit