Värsked tööpakkumised

Maaler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 94084

Tööpakkumise number

94084

Töö kirjeldus

Vajame kogemustega maalrit.
Töötamine uuel kaasaegsel automatiseeritud värvimisliinil.
Kasutame ühekomponendilist värvi.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
- tõsist töösse suhtumist
- täpsust, kohusetundlikkust ja korrektsust
- võimalust töötada kahes vahetuses (7-15:30 ja 15:30-23:00)

Ettevõte pakub

Pakume:
- kaasaegset töökeskkonda arenevas firmas (sh. soojad töö- ja olmeruumid)
- püsivat töösuhet ja puhkust suvekuudel
- tasuta transporti (Tallinna suunal) või transpordikompensatsiooni (Paldiski suunal).

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna lähedal Sauel (ca 18km).
Info tel. 6790025 Vjatšeslav Fimaier (vene k.) või Meelis Saarmann 6790020 (eesti k.).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. märts 2007
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2007
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 15000 EEK kuus

AS Fors MW on Rootsi omanike ja juhtkonnaga eestimaine kontsern, mille peakontor koos tehasega asub Sauel. Kontsern on Euroopas peatöövõtjana juhtiv põllumajandus- ja metsandusmasinate tootja. Siin arendatakse, toodetakse, turustatakse ja müüakse masinaid rahvusvahelises keskkonnas.