Värsked tööpakkumised

Maaler (2 ametikohta)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417374

Tööpakkumise number

417374

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile kvalifitseeritud ja kogenud maalrit.Töö algab 16.05.2016 ja töö toimub laevas. Laevas on töötajatele korraldatud ka majutus, töö ajal on laev sadamas. Töö kestus on umbes 1-3 kuud.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on maalri kvalifikatsioon, hea soome keele oskus ja kehtiv tööturvalisuskaart, märgvärvimise ja 2-komponentse värvimise tunnistus. Eeldame korvtõstuki juhtimise kogemust ja selle juhtimiseks vajalikku luba. Töölekandideerija peaks olema usaldusväärne ja täpne oma töös.
Palun täitke kandideerimisavaldus, millele lisage oma CV hiljemalt 17.04.2016 aadressil www.aputeam.fi
Palun saatke küsimused kirjalikult, selle konkursi raames ei ole telefoni teel lisainfot anda võimalik.
Lisainfo soome keeles: taina.sirkia at aputeam.fi
Lisainfo eesti keeles: katre.pohlak at aputeam.fi

Ettevõte pakub

Pakume tähtajalist töölepingut Aputeam OY-ga.
Palgainfo: TES-i järgne tunni-või kuupalk
Tööaeg: täistööaeg
Töö algab 16.05.2016

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. mai 2016
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2016