2023-08-23 14:48:55

Maakorraldaja-geodeet

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kui Sa oled oma töös korrektne, iseseisev ja edasipürgiv, otsime me just Sind!

Otsime oma meeskonda: maakorraldajat-maamõõtjat

Ootused kandidaadile

Töö sobib sulle kui:

- Sul on erialane haridus;

- Oled tegelenud katastritööde toimingutega, sealhulgas piiripunktide        mõõdistamine, katastriplaanide koostamine, kinnistute jagamine ja moodustamine;

- Sul on või on olemas eeldused taotlemiseks Maa-ameti välja antavale

  maakorraldustööde tegevuslitsentsile;

- Sa oskad kasutada AutoCad või MicroStation joonestustarkvara;

- Sul on autojuhi load;

- Sa väärtustad tehtud tööd;

- Vajadusel oled valmis osalema teistel geodeetilistel mõõdistustöödel (markšeideritöö, topo-geodeetilised tööd).

Ettevõte pakub

Miks  tulla meile tööle?

- Pakume võimalust töötada nii Tallinna, Tartu kui ka kodukontoris;

- Vajadusel sisustame ka sinu kodukontori;

- Koolitus- ja kutsealaste ja spordi- ning tervise edendamise kulude kompensatsiooni;

- Ühisüritused (suvepäevad, meeskonnakoolitused, jõulureis);

- Pakume konkurentsivõimelist palka.

Tahad teada rohkem?

Meie kontaktisik on Erki Vaguri, tel 53 40 37 90.

Aadress Männiku tee 104, 11216 Tallinn, Tartus Turu 34.  Internetis võid meid leida http://www.steiger.ee, https://www.linkedin.com/company/engineering-bureau-steiger-llc või https://www.facebook.com/steigerIB.

Kui sul tekkis huvi, siis palun saada:

  • elulookirjeldus koos varasemate töökohtade ja tööülesannete kirjeldusega;

Pakume tööd täiskohaga ja tööle saab asuda kohe!