Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149576

Maakondade kullerosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • väljaspool Tallinna ja Harjumaad paiknevate kullerpunktide töö planeerimine ja efektiivse tööprotsessi tagamine
  • kvaliteetse kullerteenuse tagamine väljaspool Tallinna ja Harjumaad
  • oma vastusvaldkonna piires eelarve koostamine ja selle täitmise jälgimine
  • osalemine erinevates Logistikateenustega seotud arendusprojektides

Ootused kandidaadile

  • varasem juhtimisalane või logistikaalane töökogemus
  • kõrgharidus või selle omandamine
  • väga hea suhtlemis –ja läbirääkimisoskus
  • hea eesti keele oskus, vene- ja inglise keele valdamine suhtlustasandil
  • aktiivsus, algatusvõime, enesekindlus, pingetaluvus
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

  • vastutusrikast tööd ja põnevaid väljakutseid arenevas ning muutuvas suurettevõttes
  • eneseteostusvõimalusi
  • erialast täiendkoolitust ja põnevaid kogemusi
  • sotsiaalseid garantiisid
  • sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#149576

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2008
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2008

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.

Vaata rohkem