https://www.cvkeskus.ee/190363

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Maakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190363

Tööpakkumise number

190363

Töö kirjeldus

Sinu igapäevane tegevus peaks koosnema uute kontaktide otsimisest nii müüjate kui ka ostjate seast, täiendades sellevõrra pidevalt oma kliendipanga andmebaasi. Samuti pidevast enesereklaamist potentsiaalsetele klientidele, keskendudes seejuures märksõnadele nagu esinduslikkus, usaldusväärsus, pühendumus. Koostama ja teostama oma turundusplaane iga objekti kohta ning veenduma, et usaldusväärne info oleks kättesaadav ka teistele RE/MAX’i kontoritele-võimaliku ostjaskonna veelgi suuremale ringile. Tagama järjepideva ja jätkuva informatsiooni liikumise vahendamise ostjate ning müüjatega. Oluline on ka alati tagada õiged finantsallikad, et need oleks kleindile mugavalt kättesaadavad ning vajadusel pakkuda igakülgset professionaalset tuge sobivaima finantslahenduse leidmisel.


Nõudmised kandidaadile

Me ootame tööle inimesi, kes tõeliselt soovivad kinnisvaraäri paremaks muuta.
Vaid Sinu enda võimed, otsused ja töö tegemise tahe limiteerivad edu RE/MAX’is, mitte ettevõtte poolt seatud piirangud. Pole vahet, kas oled juba tunnustatud maakler või uus selles valdkonnas, pead ikka olema hea suhtleja. Sul peab olema tahe ja initsatiiv iseseisvaks tööks ning kliendibaasi loomiseks või täiendamiseks. Samuti pead olema valmis end toetama esimesed kuud enne kui hakkad vahendust teenima.
Varasem kinnisvaraalane kogemus tuleb kindlasti kasuks, ent see pole oluline. Sul on võimalus osa võtta koolitustest, mille käigus õpitakse praktilisi ja olulisi tehnikaid, mis lubavad sul kiiresti ning pingevabalt sulanduda maaklerite keskkonda RE/MAX’i moodi.


Ettevõte pakub

Võimalust töötada maailma tuntuima kinnisvara kaubamärgi esindajana.
Tugevat meeskonda.
Asendamatut koolitusprogrammi, mis on töötatud välja maailma parimate maaklerite poolt.
Parimat tasustamissüsteemi Eestis.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
9. mai 2010
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

RE/MAX Central sai alguse 2009. aastal. Loojateks kolm Eesti kinnisvaraturul pikka aega tegutsenud spetsialisti, kes avastasid enda jaoks maailma võimsaima kinnisvara kaubamärgi RE/MAX-i. Meie eesmärk on tuua Eesti kinnisvaraturule täiesti uus tase klienditeeninduses.Teeme seda toetudes nii enda kuid eelkõige RE/MAX- i pikaajalistele kogemustele ja teadmistele.
Juba 36 aastat on RE/MAX pidevalt kasvanud. Väga vähesed rahvusvahelised ettevõtted võivad enda kohta sama väita. RE/MAX on USA-s, Kanadas ja veel mitmes Euroopa riigis juhtiv kinnisvarafirma, mida eluasemete müüjad ja ostjad tunnevad punase, sinise ja valgekirju kuumaõhupalli kujutava logo järgi. RE/MAX on loonud toimivaks tunnistatud töömudelid, mis kohandatakse kohalikul turul valitsevate oludega. Ühtlasi töötatakse välja töövahendid, mida kinnisvaravahenduse spetsialistid peavad kasulikeks ja väärtuslikeks.