Värsked tööpakkumised

Maakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 68647

Tööpakkumise number

68647

Töö kirjeldus

Kinnisvara ostu-müügi-üüri tehingute korraldamine ja vahendamine, objektide otsimine, klientide otsimine, klientidega pidev suhtlemine pikema koostöö saavutamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev kinnisvaramaakleri töökogemus või vastav haridus, müügitöö kogemus, hea ja julge suhtleja, sishikindel ja ambitsioonikas, korrektne ja lojaalne.

Pakume kaasaegseid töötingimusi, koolitusi, karjääri võimalust, oma ideede elluviimise võimalust, motiveeritud töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
29. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
29. mai 2006

Kuulub 100% ulatuses SmartInvest OÜ-le.
Asutatud 2000. aastal.
Tegeleb kinnisvaraarenduse- ja vahendusega.