Värsked tööpakkumised

Maakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57321

Tööpakkumise number

57321

Töö kirjeldus

Pakume tööd kinnisvara maaklerile, kelle ülesanneteks on kinnisvara ostu-, müügi- ja renditehingute korraldamine

Nõudmised kandidaadile

- loov mõtlemine, initsiatiiv ja organiseerimisvõime
- hea eesti ja vene keele oskus
- hea suhtlemisoskus

Noran Kinnisvara otsib oma meeskonda maaklerit, kelle ülesanneteks on arendusprojektide müügikorraldus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2006

OÜ Noran on 100% Eesti erakapitalile põhinev kinnisvarafirma, mille põhitegevuseks on kinnisvara arendusobjektide müügikorraldus.

Firma põhieesmärgiks on uute arendusprojektide terviklahenduste koostamine, pakkudes kõrge kvaliteediga ja profesionaalset teenust, lihtsustades sellega arendajate müügikorraldust, jäädes samas avatuks ka üksikute objektide vahendamisele.