Värsked tööpakkumised

Maakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116277

Tööpakkumise number

116277

Töö kirjeldus

Kinnisvaraalane müügitöö
Asjaajamine tehingute vormistamisel
Kuulutuste koostamine ja haldamine
Kinnisvaraobjektide müüki võtmine ja esitlemine klientidele
Tehingute ettevalmistamine, lepingute sõlmimine, andmete ja dokumentide
edastamine notaribüroole
Kliendisuhete loomine ja hoidmine

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on positiivse ellusuhtumisega hakkaja ja kohusetundlik
inimene, valdab: suurepäraselt eesti keelt ning saab hakkama vene ja inglise keelega.
Nõutav arvutiprogrammide valdamine: internet, tekstitöötlus, tabelarvutus.
Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus. Vajalik B-kat. juhiload ja isiklik
sõiduauto

Ettevõte pakub

Pakume põhipalka + tulemustasu
Meeldivat kollektiivi ja ühiseid firmaüritusi
Koolitust praktilise töö käigus
Kontor vastvalminud uues ärimajas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
19. august 2007
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2007

OÜ Lossi Kinnisvara tegutseb aastast 1997.a. eesmärgiga pakkuda kvaliteetset kinnisvara teenust. Peamiseks tegevusalaks on kinnisvara ostu-müügi, rendi, vahendusteenused. Ettevõte on Kinnisvarafirmade Liide liige aastast 2000.a. Peamisteks tegevuspiirkondadeks on Tallinn, Harjumaa.