https://www.cvkeskus.ee/28082

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28082

Maakler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajatakse ettevõtlikku, kohusetundlikku ja töökat ning ausat kinnisvara maaklerit.


Ootused kandidaadile

Soovitav et oleks maaklerite koolituse läbinud, vähemalt autojuhilubade ja mobiili olemasolu, hea oleks isikliku auto omamine.


Ettevõte pakub

Tehtud tööle vastavat palka. Väikest ja meeldivat töökollektiivi.


Tööpakkumise number
#28082
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Maakler
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!