Värsked tööpakkumised

Maakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172924

Tööpakkumise number

172924

Töö kirjeldus

Oleme Eesti üks suurimatest ja pikemaajalistest äri- ja eluruumide üürimisega tegelev ettevõte.
Haldame jooksvalt üle 600 üürilepingu. Otsime oma kollektiivi kogemustega äripindade maaklerit.
Pakume üürivoost sõltuvat põhipalka ja lisaks tulemustasu vahenduste pealt. Omame kindlaid objekte ( lao,-tootmis,- teenindus ning kontoripinnad).

Nõudmised kandidaadile

Eeldame
töökogemust äripindade maaklerina,
elukogemust,
head läbirääkimisoskust,
soovi kliendisuhte nimel panustada,
eesti keele oskust kõrgtasemel, vene keel suhtluskeelena,
kontoritöö jaoks arvutikasutamisoskust,
auto kasutamise võimalust

Põhipalk 10 000 EEK (brutto) + lisatasu vastavalt töötulemustele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2009
Brutopalk:
kuni 10000 EEK kuus

OÜ BREM Kinnisvarabüroo on üks Eesti suuremaid kinnisvarahaldusettevõtteid.