Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143359

Maakler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oleme Eesti üks suurimatest ja pikemaajalistest äri- ja eluruumide üürimisega tegelev ettevõte.
Haldame jooksvalt üle 600 üürilepingu. Otsime oma kollektiivi kogemustega äripindade maaklerit tööpiirkonnaga Viimsi.
Pakume üürivoost sõltuvat põhipalka ja lisaks tulemustasu vahenduste pealt. Omame kindlaid objekte ning oleme Viimsi piirkonnas suurim lao,-tootmis,- teenindus ning kontoripindade üürileandja.

Ootused kandidaadile

Eeldame
töökogemust maaklerina,
elukogemust,
head läbirääkimisoskust,
soovi kliendisuhte nimel panustada,
Eesti, vene inglise keelt suhtluskeelena,
kontoritöö jaoks arvutikasutamisoskust,
auto kasutamise võimalust

Põhipalga kuluks 1% üürivoost, (hetkeseisuga ca. 11.000) millele lisandub % Sinu saavutatud vahendustasudest.
Täiendkoolitame oma töötajaid vastavalt vajadustele.

Tööpakkumise number
#143359

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. märts 2008
Kuulutus sisestati:
5. märts 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Maakler