Värsked tööpakkumised

Maakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83055

Tööpakkumise number

83055

Töö kirjeldus

Kinnisvaraalane müügitöö
Maaklerlepingute sõlmimine
Kinnisvara müügieelne hindamine
Kliendisuhete loomine ja hoidmine
Kuulutuste koostamine ja haldamine
Asjaajamine tehingute vormistamisel
klientide kinnisvara-alane nõustamine ja konsulteerimine

Nõudmised kandidaadile

Kinnisvaraalane müügitöö kogemus või kinnisvaralane haridus
Hea suhtlemisoskus, valmidus meeskonnatööks, vastutustundlikkus, korrektsus ja järjepidevus.

Kasuks tuleb:
Hea keele- ja suhtlemisoskus
Huvi kinnisvaraalase müügitöö vastu
Stabiilsus ja järjekindlus eesmärkide saavutamisel
Valmisolek pingeliseks ja liikuvaks tööks

Omalt poolt pakume ametialast koolitust, konkurentsivõimelist töötasu, meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
24. november 2006
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2006

Andco Consult on uuendustega kaasaskäiv ja kiirelt arenev kinnisvaravahendusfirma. Meie eesmärgiks on saada kliendile eelistatuimaks partneriks talle sobivaima tehingu sooritamisel ja kinnisvara leidmisel.

Andco Consult OÜ on arenev ja ajaga kaasaskäiv firma, mis pakub oma klientidele kinnisvaraga seotud teenuseid Harjumaal ja Tallinnas

Meie märksõnadeks on kliendikesksus, kiirus ja parim hind. Teenindame igat klienti personaalselt, selgitades esmalt välja kliendi soovid ja vajadused. Lähtudes saadud informatsioonist püüame leida kliendile õige ja sobiva lahenduse.