Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127834

Maakler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kinnisvaraalane müügitöö
Maaklerlepingute sõlmimine
Kinnisvara müügieelne hindamine
Kliendisuhete loomine ja hoidmine
Kuulutuste koostamine ja haldamine
Asjaajamine tehingute vormistamisel
klientide kinnisvara-alane nõustamine ja konsulteerimine

Ootused kandidaadile

Kinnisvaraalane müügitöö kogemus või
kinnisvaralane haridus
Hea suhtlemisoskus, valmidus meeskonnatööks, vastutustundlikkus, korrektsus ja järjepidevus

Kasuks tuleb:
Hea keele- ja suhtlemisoskus
Huvi kinnisvaraalase müügitöö vastu
Stabiilsus ja järjekindlus eesmärkide saavutamisel
Valmisolek pingeliseks ja liikuvaks tööks

Omalt poolt pakume ametialast koolitust, konkurentsivõimelist töötasu, meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Keeleoskus:
1. eesti (kõnes väga hea / kirjas väga hea)
2. vene (kõnes hea)
3. inglise (kõnes hea)

Nõutav arvutiprogrammide valdamine - Arvuti kasutamise oskus kesktasemel.
Juhiload - B kat.
Tööaeg - Täistööaeg

Tööpakkumise number
#127834
Maakler