Värsked tööpakkumised

Maakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123567

Tööpakkumise number

123567

Töö kirjeldus

Kinnisvaraalane müügitöö
Maaklerlepingute sõlmimine
Kinnisvara müügieelne hindamine
Kliendisuhete loomine ja hoidmine
Kuulutuste koostamine ja haldamine
Asjaajamine tehingute vormistamisel
klientide kinnisvara-alane nõustamine ja konsulteerimine

Nõudmised kandidaadile

Kinnisvaraalane müügitöö kogemus või
kinnisvaralane haridus
Hea suhtlemisoskus, valmidus meeskonnatööks, vastutustundlikkus, korrektsus ja järjepidevus

Kasuks tuleb:
Hea keele- ja suhtlemisoskus
Huvi kinnisvaraalase müügitöö vastu
Stabiilsus ja järjekindlus eesmärkide saavutamisel
Valmisolek pingeliseks ja liikuvaks tööks

Omalt poolt pakume ametialast koolitust, konkurentsivõimelist töötasu, meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Keeleoskus:
1. eesti (kõnes väga hea / kirjas väga hea)
2. vene (kõnes hea)
3. inglise (kõnes hea)

Nõutav arvutiprogrammide valdamine - Arvuti kasutamise oskus kesktasemel.
Juhiload - B kat.
Tööaeg - Täistööaeg

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
13. september 2007

A & A Kinnisvara OÜ on asutatud 2000 aasta lõpul ning on kinnisvaravahendusega ja arendusega tegelev ettevõte. Oleme oma kollektiiviga valmis püsima konkurentsis teiste tegutsevate kinnisvarafirmadega ja seda eelkõige läbi visaduse, püüdluste ning heade kavatsuste. Töö motoks on rõhuda oma töö efektiivsusele eelkõige kliendi silme läbi ning leida kliendi vajadustele optimaalseimad lahendused.