Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141325

Maakler

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kinnisvara ostu-, müügi- ja üüritehingute vahendamine
- müügiobjektide otsimine
- klientidele kinnisvaraobjektide tutvustamine
- kinnisvaratehingute ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

- positiivne ellusuhtumine
- valmidus iseseisvaks tööks
- hea suhtleja
- hea stressitaluvus, kohusetundlikkus ja vastutusvõimelisus, korrektsus, ausus
- hea arvutioskus
- hea eesti keele oskus
- sõiduauto olemasolu

Kasuks tuleb eelnev töökogemus kinnisvara valdkonnas, vene ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

- eneseteostusvõimalust kiirelt arenevas ettevõttes
- paindlikku tööaega
- töötulemustest sõltuvat palka
- moodsat kontorit Rapla peatänava ääres

Tööpakkumise number
#141325

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika
Kuulutus aegub:
1. märts 2008
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2008

Oü Krausberg Kinnisvara on professionaalset kinnisvara- ja kvaliteetset haldusteenust pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem

Maakler