Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #709654

MAAKLER - MÜÜGISPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime AKTIIVSET JA TAIBUKAT inimest, kes soovib teenida vastavalt oma tulemustele. GloReal KINNISVARA MAAKLERI põhitöökohustused on:

+ suhelda klientidega professionaalsel tasemel;

+ hoida kliente ning kasvatada kliendibaasi;

+ vahendada kinnisvaratehinguid;

+ turustada ettevõtet ning tõsta selle mainet;

+ olla kannatlik, lojaalne ja hea ärihaistmisega!

Ootused kandidaadile

Soovime sinuga alustada mahukat tegevust, kui

  • omad kogemusi müügitöö valdkonnas;

  • oskad eesti keelt ning suhtlustasandil inglise ja vene keelt;

  • KASULIK ON kui omad autot ja B kategooria lube;

  • hindad lojaalsust, pühendumust ning pelgad laiskust;

  • oled aus, hea pingetaluvusega ning kohusetundlik;

  • oled aktiivne suhtleja, julged raha teenida ja tahad areneda meie firmas.

  • Unikaalset võimalust võtta osa GloReal KINNISVARA arengust;

  • Meeldivat ja sõbralikku töömeeskonda;

  • Kiiret arengut, hulgalisi koolitusi ja motiveerivat firmasisest karjääritõusu;

  • Võimalust teenida sama palju kui firmajuht mõnes IT- või riigifirmas!

Tööpakkumise number
#709654