Maaelu investeeringutoetuste büroo juhtivspetsialist (koostöömeetmete valdkonna juht)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 367781

Tööpakkumise number

367781

Töö kirjeldus

Juhtivspetsialisti peamiseks tööülesandeks on oma vastutusalasse kuuluvate meetmete menetluse, meeskonna ja büroosisese arenduse koordineerimine ning juhtimine. Lisaks valdkonna töö planeerimine ning efektiivse ajakasutuse tagamine. Juhtivspetsialist on heaks eeskujuks ka sisulise menetluse teostamisel eesmärgiga saada kindlus loodud süsteemi toimimise ja kvaliteedi kohta.

Otsime oma toredasse ja töökasse meeskonda aktiivset ja asjalikku inimest, kes oleks valmis meiega koos töötama ühiste eesmärkide saavutamise nimel. Olulisel kohal on koostöö oskus erinevate osapooltega ja võime võtta vastu otsuseid. Sobiv kandidaat on hea suhtleja, täpne, korrektne, pinge- ja stressitaluvusega, võimeline arutlema ja loogiliselt mõtlema.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
• kõrgharidus
• varasem projekti ja/või inimeste juhtimise kogemus
• arvutioskus (kontoritarkvara tundmine)
• hea (enese) analüüsivõime
• süstemaatiline lähenemine töökohustuste täitmisel

Kasuks tuleb:
• põllumajanduslik või majandusalane kõrgharidus
• kogemus projektide koostamise ja analüüsi valdkonnas
• eelnev töökogemus avalikus sektoris
• stabiilne varasem karjäär
• varasem kokkupuude toetuste menetlemisega
• hea huumorimeel ja lai silmaring

Pakume huvitavat ja pingelist tööd, tänapäevast töökeskkonda- ja vahendeid, eneseteostusvõimalust ning toredaid töökaaslasi. Lisaks juhendajat sisseelamise perioodiks. Palk peale katseaja edukat läbimist on 1300 eurot.

Kandideerimisavaldust, CVd ja esseed ootame 05. veebruariks 2015. Essee teema on „Mina kui juhtivspetsialist – tugevused, nõrkused, potentsiaal ja ohud“ (kuni 1 lk).

Kaaskiri ja essee lisage eraldi ühtse dokumendi failina.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2015
Brutopalk:
Alates 1300 EUR kuus