Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291350

Maaelu arengu osakonna põllumajanduskeskkonna büroo peaspetsialist (ajutiselt äraoleva ametniku asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ”Eesti maaelu arengukava 2014–2020” põllumajanduskeskkonna meetme väljatöötamine;
  • meetme rakendamiseks vajaliku seadusandluse väljatöötamine ja meetme mõju analüüsimine ning valdkondliku tegevuse koordineerimine;
  • põllumajanduskeskkonnaga seotud õigusaktide eelnõude väljatöötamisel osalemine;
  • ametikoha valdkonna hankedokumentide ettevalmistamine;

Ootused kandidaadile

  • vanust vähemalt 21 aastat;
  • kõrgharidust (põllumajanduse erialal);
  • eesti keele oskust kõrgtasemel, inglise keele oskust kõrgemal kesktasemel erialase sõnavara valdamisega
  • teadmisi struktuuri- ja/või maaelutoetuste valdkonnas;
  • teadmisi põllumajanduse ja keskkonna valdkonnas;
  • head suhtlemisoskust ja kohusetunnet;
  • algatus- ja otsustusvõimet, avatust uuendustele ja meeskonnatöö valmidust;
  • pingetaluvust ja head analüüsivõimet.

Ettevõte pakub

  • enesearendamise võimalusi;
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda.

Lisainfo

Avaldus, CV ja essee teemal „Keskkonna probleemid põllumajanduses ja ettepanekud nende lahendamiseks“ esitada Põllumajandusministeeriumi personaliosakonda elektroonilisel aadressil konkurssatagri.ee. Täpsemat teavet saab telefonil 6 256 109 Katrin Rannik ja 6 256 215 Urve Anter.

Tööpakkumise number
#291350

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
22. november 2012
Kuulutus sisestati:
8. november 2012

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.

Vaata rohkem