Maaelu arengu osakonna maaelu poliitika büroo koosseisuväline peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28465

Tööpakkumise number

28465

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeerium otsib oma meeskonda kahte maaelu arengu osakonna maaelu poliitika büroo koosseisuvälist peaspetsialisti.

Ühe ametikoha põhiülesanne on tagada Riikliku Arengukava 3. prioriteedi – põllumajandus, kalandus ja maaelu – juhtkomisjoni töö teenindamiseks loodud sekretariaadi ülesannete täitmine. Osaline tööaeg 30 tundi nädalas.

Teise ametikoha põhiülesanne on korraldada Riikliku Arengukava 3. prioriteedi – põllumajandus, kalandus ja maaelu – Põllumajandusministeeriumi kui rakendusasutuse poolt regulaarselt teostatava seire raames perioodiliste aruannete esitamine, informatsiooni koondamine ja analüüsimine toetusmeetmete rakendamise tulemuste kohta ning programmi tulemuste jälgimine. Riikliku Arengukava 3. prioriteet hõlmab kahtteist toetusmeedet põllumajanduse, maaelu ja kalanduse valdkonnas.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- kõrgharidust;
- teadmisi Euroopa Liidu institutsioonidest, struktuurist, põllumajanduspoliitikast, õigusest;
- arendusprogrammide või projektidega töötamise kogemust ning vastava valdkonna tundmist;
- head eesti keele oskust;
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt inglise keel) oskust kõnes ja kirjas;
- kohuse- ja vastutustunnet;
- pingetaluvust;
- head esinemisoskust ja analüüsivõimet;
- arvutikasutamise oskust.

Kasuks tulevad teadmised:
- avalikust haldusest;
- Euroopa Liidu struktuuritoetustest.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- enesearendamise võimalusi;
- huvitavat ja loovat tööd toetusmeetme algatamisega;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi;
- vaheldusrikast tähtajalist tööd kuni 31. detsembrini 2008. a.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personalibüroole aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või elektroonilisel aadressil konkurss@agri.ee või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 4. aprilliks 2004. a. Täpsemat teavet saab telefonil 6 256 177.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
4. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
22. märts 2004

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 17. märtsi 2000.a määruse nr 85 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi põhiülesanne on Vabariigi Valitsuse põllumajandusalane ja maaelualane nõustamine, ettepanekute esitamine ning põllumajanduspoliitika ja maaelupoliitika elluviimine talle antud pädevuse piirides.
Põllumajanduse ja maaelu valdkonnas on eesmärgiks maapiirkondade arengu tagamine, asustatuse säilimine, ettevõtluse edendamine, Euroopa Liiduga liitumise ettevalmistamine.