Maaelu arengu osakonna koosseisuväline teenistuja-peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 43344

Tööpakkumise number

43344

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeeriumi maaelu arengu osakond otsib oma meeskonda koosseisuvälist teenistujat-peaspetsialisti arengukavaga seotud ülesannete, sh projektide lähteülesannete ettevalmistamine, vastavate töögruppide töös osalemine ja nende koordineerimine, täitmiseks.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- vanust vähemalt 21 aastat,
- kõrgharidust (soovitavalt raamatupidamine, ökonoomika või õigusalane),
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitav inglise või prantsuse keel) oskust,
- head eesti keele oskust,
- arvutikasutamise oskust,
- kohuse- ja vastutustunnet,
- pingetaluvust,
- head analüüsivõimet.

Kasuks tulevad:
- teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest, struktuurist, põllumajanduspoliitikast, õigusest,
- teadmised avalikust haldusest,
- teadmised Euroopa Liidu õigusaktidest,
- projektidega töötamise kogemus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- vaheldusrikast ja huvitavat tööd,
- enesearendamise võimalusi,
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda,
- Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi,
- vaheldusrikast tähtajalist tööd kuni 31. detsembrini 2008. a (edasijäämise võimalusega).

Ametipalga alampiir on 6310 krooni.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumile
aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn
või elektroonilisel aadressil konkurss@agri.ee
või faksi teel numbril 6 256 200
hiljemalt 24. aprilliks 2005. a.
Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 177 ja 6 256 294.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
24. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2005
Brutopalk:
Alates 6310 EEK kuus

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.