Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #832055

Maade kasutusõiguste menetleja

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kohalike teede jaoks ja muudeks valla tegevusteks vajalike maakasutusõiguste (sh sundvalduste) seadmise menetlemine ja korraldamine;

  • vajadusel sundvalduste seadmise ja sundvõõrandamise menetluste läbiviimine ja kõikide sellega kaasnevate ülesannete täitmine (sh kinnisasjade hindamiste korraldamine, ehitisregistrile ja maakatastri pidajale sundvalduse andmete esitamine jmt);

  • eratee avalikuks kasutamiseks määramise otsuste menetlemine;

  • teeregistrile andmete esitamine nende korrastamiseks ja ajakohasena hoidmiseks ning muude valla ülesannete täitmine teeregistri pidamisel;

  • ametiülesannetest tulenevate õigusaktide eelnõude, kirjade, lepingute, teabenõuete jm dokumentide koostamine;

  • valdkonna hangete lähteülesannete ja maksumuste kalkulatsioonide koostamine, hankelepingute ettevalmistamine ning läbiviimises osalemine;

  • valdkondlike arendusprojektide algatamine, koostamine ja elluviimine koostöös teiste ametnikega;

  • vallaelanike ja juriidiliste isikute nõustamine oma pädevusse kuuluvates küsimustes;

  • valla veebilehel oma tegevusvaldkonda puudutavate linkide aktuaalsena hoidmine;

  • täidab ilma erikorralduseta ülesandeid, mis tulenevad töö iseloomust ja ametikohta puudutavatest õigusaktidest;

  • vallavanema või abivallavanema poolt antud muude teenistusülesannete täitmine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • keskeriharidus;
  • oskab käsitleda ametikohal vajalikke arvutiprogramme (ehitisregistrile ja maakatastri pidajale masinloetaval kujul sundvalduse ruumilise ulatuse andmete esitamiseks) ja andmekogusid;
  • teadmisi valdkonna õigusaktidest ja oskust neid rakendada;
  • omab teadmisi ja kogemust asjaajamisest ja õigusaktide ja dokumentide vorminõuetest ning suudab koostada oma valdkonna õigusakte;
  • kohaliku omavalitsuse toimimise põhimõtete tundmist;
  • eesti keele valdamist kõrgtasemel;
  • andmete analüüsimise oskust;
  • omab B-kategooria autojuhiluba;
  • ei esine avaliku teenistuse seaduses sätestatud asjaolusid, mis välistavad teenistusse võtmise (ATS § 15).

Kasuks tuleb:

  • kõrgharidus;
  • töökogemus avalikus teenistuses või antud valdkonnas;
  • vähemalt ühe võõrkeele oskus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;

  • toredaid ja toetavaid kolleege;

  • ametipalka 1480 eurot.

Tööpakkumise number
#832055

Info

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk : Kuni 1480 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2023
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2023

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem