Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155129

Maa- ja keskkonnaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kodanike vastuvõtt ja nõustamine jäätmeveo korraldamisel, jäätmevaldajate registri pidamine;
  • keskkonna-alaste projektide kirjutamine;
  • koostöö keskkonnatööga tegelevate asutuste ja organisatsioonidega;
  • osalemine volikogu ja vallavalitsuse istungitel, kui käsitletakse keskkonna teemasid, oma valdkonnas määruste, otsuste, korralduste eelnõude väljatöötamine;
  • valla arengukava väljatöötamine valla arengukava osana.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidust, soovitavalt keskkonna-alast kõrgharidust;
  • vastavust Avaliku teenistuse seaduses ametnikule kehtestatud nõuetele.
  • Eesti Vabariigi põhikorra, kodanike õiguste ja vabaduste, avaliku halduse põhimõtete ja maa- ja keskkonnakorralduse alase seadusandluse tundmist;
  • Väga head arvuti kasutamise oskust;
  • Head suhtlemisoskust, koostöövalmidust, oskust konsulteerida ja pidada läbirääkimisi;
  • Autojuhilubade olemasolu, isikliku sõiduauto kasutamise võimalust ametiülesannete täitmisel.

Kasuks tuleb:
  • väga hea suhtlemisoskus;
  • projektide kirjutamise oskus;
  • eelnev töökogemus keskkonnaalasel tööl;
  • isikliku sõiduauto olemasolu.

Ettevõte pakub

  • stabiilset palka;
  • huvitavat ja mitmekesist tööd;
  • meeldivat kollektiivi;
  • võimalust üürida korter.

Lisainfo

Ametialaste töökohustustega saab tutvuda vallavalitsuses.
Ametijuhend asub valla kodulehel www.raikkyla.ee

Tööpakkumise number
#155129

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
10. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem