Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221449

LVI-Torulukksepp

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Soome Lappeenranna, Kotka ja Kouvola piirkonda torulukkseppi. Töömaaks tulevad kortermajad, koolid jne.

Ootused kandidaadile

Nõutud eelnev torutööde töökogemus (LVI alal), Soomes töötamise kogemus ja keeleoskus suhtlustasandil.

Ametlikku lepingut Soome ettevõttega, ettenähtud tes-i palk.

Tööpakkumise number
#221449

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. märts 2011
Kuulutus sisestati:
8. märts 2011

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131.
Omame Soome Vabariigi Y-tunnust (maksukohustlase register, nr. 2143892-5)

Vaata rohkem