Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #531168

Lux Gourmet toodete esitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tipptehnoloogial töötavate toidunõude Lux Gourmet uuele tooteliinile aktiivseid ja positiivse ellusuhtumisega müügiesindajaid.

Ootused kandidaadile

- isikliku auto kasutamise võimalus;
- tunned huvi kokanduse vastu;
- aus ja usaldusväärne;
- iseseisev.

Ettevõte pakub

-väga hea müügikoolitus;
- kliendid;
- tooted;
- hea teenimisvõimalus.

Tööpakkumise number
#531168

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2018
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2018

Lux International AG on ligi 50 riigis tegutseva rahvusvahelise kontsern. ettevõte tegutseb aastast 1901. Ettevõte tegeleb toodete tootmise ja müügiga.

Vaata rohkem