Värsked tööpakkumised

Luunja Kultuuri- ja Vabaajakeskuse direktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 440228

Tööpakkumise number

440228

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
• Luunja Kultuuri- ja Vabaajakeskuse tegevuse juhtimine
• Luunja valla kultuurivaldkonna, spordi- ja huvitegevuse ning noorsootöö korraldamine
• Ürituste organiseerimine

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on lisaks avatusele, aktiivsusele ja positiivsele ellusuhtumisele:
• suur huvi oma töövaldkondade vastu
• töökogemus kultuuri-, spordi- või noorsootöö juhina
• projektide koostamise, esitamise ja elluviimise kogemus
• hea suhtlemis- ja väljendusoskus
• suutlikkus algatada uusi ideid ja neid ellu viia
• loomingulisus
• iseseisev mõtlemine, otsustus- ja vastutusvõime

Kasuks tuleb:
• meeskonna ja ressursside juhtimiskogemus
• vähemalt ühe võõrkeele oskus kõnes ja kirjas
• juhiload ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• mitmekülgse kultuurielu juhtimise võimalust
• väga häid eneseteostusvõimalusi
• mitmekesiseid kogemusi ja arenguvõimalusi
• enesetäiendamise võimalusi
• konkurentsivõimelist töötasu

Tööle asumise aeg: oktoober-november 2016

Avaldus, CV, haridust ja töökogemust tõendavad dokumendid ning visioon kultuurivaldkonna, spordi- ja huvitegevuse ning noorsootöö arendamisest Luunja vallas palume saata hiljemalt 30.09. 2016 e-postile, kirja teel või tuua Luunja vallavalitsusse aadressil:
Puiestee 14, Luunja alevik
Luunja vald
62222 Tartumaa
e-post luunjavv(at)luunja.ee

Lisainfo:
Kadi Saarso, haridusnõunik, tel 5661 2583, kadi(at)luunja.ee

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2016
Kuulutus sisestati:
12. september 2016