Värsked tööpakkumised

Lüpsja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 455057

Tööpakkumise number

455057

Töö kirjeldus

Lehmade lüpsmine lüpsiplatsil 2*12 paralleel.Töö on vahetustega.

Nõudmised kandidaadile

Tahe töötada loomadega, täpsust ja korrektsust.

Ettevõte pakub

Pakume väljaõpet ja tööle väärilist tasu.Elamispinda

Lisainfo

Elamispinna andmise võimalus. Ettevõttel on 1200 ha maad, 1200 pealine kari, sellest lüpsilehmi 600.Töölisi on firmal 28.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2017

Põllumajandusega tegelev firma.
Kure Mõisal on kokku 1200 looma, ettevõte toodab aastas viis pool miljonit liitrit piima.
11. oktoobril 2010 avati Kure Mõisa uus vabapidamislaut, 430 lehmale mõeldud laudas on loodud head tingimused nii loomadele kui inimestele. Loomade asemeid katab pehme kummimatt ning ka vahekäigud on kaetud kummimattidega, mis on sõrgadele tunduvalt sõbralikum keskkond kui betoonpõrand.