Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144203

Lüpsja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lehmade lüpsmine DeLaval 2 x 24-kohalisel paralleellüpsiplatsil.

Ootused kandidaadile

- kohusetundlikkus

Pakume väljaõpet, konkurentsivõimelist palka, toredat noorte kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#144203

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 9000 - 11000 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
12. märts 2008

Asume Tallinn-Viljandi maantee ääres 65 km kaugusel Tallinnast ja 10 km kaugusel Raplast.

Kehtna Mõisa OÜ põhitegevusalad on veisekasvatus, seakasvatus, kanakasvatus, taimekasvatus, lihatoodete valmistamine ja müük.
Haritavat maad on osaühingul koos renditud maadega kokku 1600 ha.

Osaühingus töötab 70 põhikohaga töötajat. Hooajatööde ajal kasutame lisatööjõudu.

Vaata rohkem

Lüpsja