https://www.cvkeskus.ee/34218

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34218

Lüpsja - karjakasvataja

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Lehmade lüpsmine (hetkel torusse-, edaspidi platsilüps)
- Muud loomade hooldamisega seotud tööd


Ootused kandidaadile

- Kohusetunne
- Huvi tööks loomadega
- Puuduvad vastunäidustused füüsiliseks tööks
- Eelnev töökogemus lüpsjana pole vajalik


Ettevõte pakub

- Stabiilne töö
- Arenev töökeskkond
- Vajadusel väljaõpe
- Vajadusel ametikorter


Tööpakkumise number
#34218
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Lüpsja - karjakasvataja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!