Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #213869

Lumekoristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime talvehooajaks lumekoristajaid. Lume koristamine suurhoonete lame- ja viilkatustelt. Töö asukoht on Tallinn. Töö toimub E-P graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus;
Valmidus meeskonnatööks;
Väga hea füüsiline vorm;
Kuna töö on katusel, ei tohi karta kõrgust.

Ettevõte pakub

Ajutist hooajast tingitud tööd;
Brutopalka alates 50 krooni tunnis.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma CV läbi CV-Keskuse või e-postile info(at)absoluterecruitment.ee. E-posti teel CV'd saates palume lisada ka märgusõna "Lumekoristaja".

Tööpakkumise number
#213869

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
3. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2010

Rahvusvaheline personaliotsingu firma. Tegeleme tööjõuvahendusega erinevates valdkondades Eestis ja Inglismaal.

Vaata rohkem