Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297865

Lumekoristaja (Helsingi)

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd lumekoristustöödele Helsingis. Tööülesanneteks on lumekoristustööd tööstushoonete katustel.

TÖÖ ON FÜÜSILISELT RASKE, MIS EELDAB HEAD FÜÜSILIST VORMI!

Ootused kandidaadile

- Soome keele oskus suhtlustasandil
- Kehtiv tööturvalisuskaart
- Eesti kodakondsus või tööluba
- Auto kasutamise võimalus
- Karsked eluviisid
- Veronumero (Puudumisel aitame selle taotlemisel)
- Tugev füüsiline vorm

Ettevõte pakub

- Majutus ettevõtte poolt
- Kulude kompensatsiooni
- Kindlustus tööandja poolt
- Ettevõtte poolne tugi Soomes töötamiseks vajavate dokumentide kordaajamisel

Tööpakkumise number
#297865

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2013

EstEmploy on personali varustamisega tegelev ettevõte, kes vahendab tööjõudu Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.

Vaata rohkem