Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59266

Lülitusseadmete ja installatsioonitehnika müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Divisioni tootemüügi arendamine
  • Koostööpartnerite ja klientide võrgu laiendamine ning arendamine
  • Suhtlemine peakontoriga Šveitsis ja Saksamaal ning turundusplaanide koostamine

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemisoskus ning orienteeritus klientide teenindamisele
  • Initsiatiiv ja sobivus meeskonnatööks
  • Tehniline kõrgharidus
  • Hea inglise ja/või saksa ning vene keele oskus
  • Piisav töökogemus ning soov antud alal töötada
  • Juhilubade olemasolu
  • Madalpinge lülitusaparatuuri tootevaldkonna ning turu hea tundmine

Kasuks tuleb:
  • Soome keele oskus

  • Vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • Väga head meeskonda
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Vajalikku täienduskoolitust

Lisainfo

CV-le palume märkida märgusõna "LVE müügiinsener"

Tööpakkumise number
#59266