Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637022

Luksusprillide müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 24. jaanuar 2020
Kuulutus aegub: 7. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Luxottica multi-brändi müügikonsultandina on Sinu ülesandeks pakkuda klientidele unustamatut teeninduskogemust. Nõustad kliente müügiprotsessis ja aitad leida igale kliendile individuaalselt parimad sobilikud tooted. Muidugi kannad hoolt ka toodete väljapaneku eest. Pane tähele, et enamus tööaega tuleb püsti seista.
Töökohaks on Tallinna Kaubamaja ilumaailma osakond.

Ootused kandidaadile

Soovime Sinuga väga kohtuda, kui:

  • Sulle meeldib suhelda ja Sa oskad tuua naeratuse kliendi näole
  • julged klientidele aktiivselt läheneda, oled harjunud iseseisva tööstiiliga
  • oskad välja selgitada kliendi vajadused ja pakkuda neile parimaid lahendusi
  • räägid soravalt eesti keelt, ning suhtlustasandil inglise keelt

Meil töötades ootab Sind täiskohaga töö jooksva, ent paindliku graafiku alusel, põhi- ja tulemustasu, stabiilne töökoht kaasaegses töökeskkonnas, täiendkoolitused ning võimalus töötada maailmakuulsate prillikaubamärkide populaarsete toodetega.

Küsi rohkem infot telefoni 5307 3011 teel, Sulle vastab CV Keskuse värbamisspetsialist Brita Jakobson.

Tööpakkumise number
#637022

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem