Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294401

Luksepp-keevitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soomes, Raumas pakkuda tööd luksepp-keevitajale. Põhirõhk luksepatöödel, töö seisneb mootorpaatide, jahtide, väikelaevade ehituses, remondis.

Ootused kandidaadile

Luksep-keevitaja kogemus, laeva remondi ja -ehituse kogemus. Iseseisva töötamise kogemus, jooniste lugemise oskus. Vajalik tööturvalisuskaart, tuletöökaart.
Nõutud eesti keel!

Ametlikku lepingut, palk al. 12 eur/h, majutust, Heale töömehele tööd pikaks ajaks. Ka hilisemad palgaläbirääkimised võimalikud.

Lisainfo

Elamine organiseeritud! Tööle koheselt!

Tööpakkumise number
#294401

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 12 €/tunnis
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
14. detsember 2012

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131

Vaata rohkem