https://www.cvkeskus.ee/103285

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Luksemburgi I Euroopa kooli eesti keele õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 103285

Tööpakkumise number

103285

Töö kirjeldus

Euroopa koolid on loodud Euroopa Liidu institutsioonide ja liikmesriikide alaliste esinduste töötajate lastele hariduse andmiseks, vaata ka www.eursc.org.


Nõudmised kandidaadile

• on Eesti kodanik ja valmis töötama koolis kogu ametiaja (üldjuhul 9 aastat);
• kvalifikatsioon vastab haridusministri 26. augusti 2002 määruse nr 65 „Pedagoogide kvalifikatsiooninõuded” sätestatud klassiõpetaja või põhikooli ühe või mitme aine õpetaja kvalifikatsiooninõuetele;
• oskab hästi (Euroopa Nõukogu keeleoskustase B2) vähemalt ühte kolmest peamisest rahvusvahelisest suhtluskeelest (inglise-, prantsuse- või saksa keel)
• on valmis õpetama lisaks eesti keelele veel kas kunstiõpetust, muusikaõpetust või Euroopa tundi (inglise või prantsuse keeles).


Ettevõte pakub

Euroopa kooli õpetajatele kehtestatud palgamäärad, hüvitiste maksmise kord, töötingimused on sätestatud Euroopa koolidesse tööle suunatud personali määrusega, millega saab tutvuda http://www.eursc.org/SE/htmlEn/IndexEn_home.html.


Lisainfo

Palume esitada avaldus, kvalifikatsiooni (sh keeleoskust) tõendavate dokumentide koopiad, Europassi CV ja motivatsioonikirjeldus ning soovituskirja(d) eesti ja inglise, prantsuse või saksa keeles.


Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD