Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22072

Lukksepp,laadija

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* vahetustega töö
* laadijatelt nõuab head füüsilist vormi
* lukkseppadelt nõuab erialaseid teadmisi
* pingeline

Ootused kandidaadile

* Vanus alates 18 aastat
* Eesti keele oskus kõnes
* Kehtiv tervisetõend
* Lukkseppadel erialane haridus

* Võimalust töötada Eesti ühes suurimas toiduainete tootmisega tegelevas ettevõttes
* Väljaõpet ettevõttes

Tööpakkumise number
#22072

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2003

Ettevõte on Eesti üks suurimaid tööandjaid. Ta on pidevalt arenev ning uuendusmeelne. Ettevõte hindab oma töötajaid ning üritab leida igale töötajale individuaalsed motivaatorid, et koos saaksime saavutada ettevõtte seatud eesmärgid.

Vaata rohkem