Värsked tööpakkumised

Lukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 378026

Tööpakkumise number

378026

Töö kirjeldus

  • masinapargi ja muu tehnika tehnohooldus ja remont;
  • rasketehnika ja sõiduautode rehvitööd;
  • tehnika hüdro-ja elektrisüsteemide hooldus ja remont.

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt põhiharidus ning vastav kutse- või ametitunnistus;
  • üldine töökogemus tehnika erialal;
  • B, C kat. juhiload;
  • kogemused rasketehnika ja sõiduautode remondi ning hooldusega;
  • teadmised hüdraulikast ja masinate elektroonikast;
  • elementaarne arvutikasutamise oskus;
  • hea tehniline taip ning valmidus meeskonnatööks.

Omalt poolt pakume huvitavat tööd arenevas ning dünaamilises organisatsioonis. Asjatundlikke, avatud ja koostööd väärtustavaid kolleege, kaasaegset töökeskonda ning mitmekesist motivatsioonipaketti.

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. mai 2015
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2015

AS Eesti Teed on äriühing, mis on asutatud aastal 2012 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt. Meie põhitegevuseks on riigimaanteede hooldamine ja ehitus 5 Eesti maakonnas - Võru, Tartu, Saare ja Pärnu maakonnas ning Lääne-Virumaal. Meie organisatsioonis töötab ca 370 töötajat.

Meie missiooniks on tagada turvaline kodutee igale liiklejale.
Igapäevategevustes lähtume meie põhiväärtustest - asjatundlikkus, usaldusväärsus, innovaatilisus.