Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515079

Lukksepp

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Detailide haaveldamise- ja värvimiseelne ettevalmistus
Metalldetailide ja –toodete puhastamine haavlipritsiga
Pakkimis ja laadimistööd

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikus ja oskus iseseisvalt töötada

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub väljaõpet kohapeal
Tööd stabiilseses tootmisettevõttes
Tööriietust ja häid töötingimusi

Lisainfo

Lisainfo telefonil 4354561

Tööpakkumise number
#515079

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2018

AS Nuia PMT on 1991. aastast tegutsev ettevõte, mille üheks põhitegevuseks on metallkonstruktsioonide valmistamine ehitustele ja masinatööstustele. Oleme Eesti suurim hüdrosilindrite tootja. Ekspordime 30% toodangust.
2017.a. töötas ettevõttes 72 töötajat ja käive oli 5,62 miljonit eurot.
www.nuiapmt.ee

Vaata rohkem

Lukksepp