Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #275065

Lukksepp-transporttööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

lukksepatööd (detailide puhastamine, puurimine, keermestamine, ettevalmistamine, märkimine, komplekteerimine, sorteerimine)
sisetransporditööd (käsitsi, rokla, tõstuki ja kraanaga)
toodete pakkimine, kauba peale ja mahalaadimine
muud tootmise abitööd

Ootused kandidaadile

tehniline kutseharidus
jooniste lugemise oskus
vastav töökogemus
tõstukijuhi diplom
troppija ja maast juhitava kraana diplom
aktiivsus, korrektsus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes
püsivat töösuhet
kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

töökoht asub aadressil Betooni 4
tööaeg 7.45-16.30

Tööpakkumise number
#275065