Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59488

Lukksepp

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Torude, ühenduste, armatuuri, küttesüsteemide, vee- ja kanalisatsioonitorustike lõikamine, ühendamine, painutamine, monteerimine, isoleerimine, katsetamine ja hooldamine.

Ootused kandidaadile

  • Omad vastavat kutseharidust;
  • Sul on eelnev töökogemus lukksepana vähemalt üks aasta;
  • Oskad lugeda jooniseid;
  • Sul on tugev motivatsioon areneda ja täiendada oma oskusi;
  • Oled heas füüsilises vormis, täpne ja hoolikas;
  • Oled valmis asuma tööle Saksamaale minimaalselt aastase lepinguga;
  • Saad paremini hakkama kui oskad saksa keelt algtasemel;
  • Soovituslikult omad B-kat. juhiluba ja tuled toime väikse autojuhtimisega.

Ettevõte pakub

  • Kutsealast tööd, vähemalt 40 töötundi nädalas;
  • Põhipalka Є8 tunnis (kätte);
  • Ületundide tegemise võimalust;
  • Motiveerivat boonuspaketti;
  • Mugavaid elamistingimusi soodsa hinnaga (Є120 kuus);
  • Sotsiaalkindlustuse vormistamist (Є120-150 kuus põhipalgast);
  • Ametliku töölevormistamist Saksamaal;
  • Lennupiletite osalist kompensatsiooni.

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saata oma SAKSAKEELNE CV märksõnaga "Lukksepp" aadressil dina(at)bhc.ee. Hea meelega vastama Teie kõikidele täiendavatele küsimustele telefonil 6696 740.

Tööpakkumise number
#59488
Lukksepp