Värsked tööpakkumised

Lukksepp-teritaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 367368

Tööpakkumise number

367368

Töö kirjeldus

Pakume tööd tootmisettevõtte seadmete korrashoiul:

* tootmisseadmete, puidutööpinkide, käsitööriistade remont ja hooldus
* rikete likvideerimine ja ennetamine
* vajadusel lõikeinstrumentide teritus (väljaõpe)

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat:

• omab erialast haridust ja/või vähemalt 2-aastast töökogemust lukksepana või mehaanikuna
• on korrektne, täpne ja valmis meeskonnatööks
• on valmis tööks kahes vahetuses
• omab tehnilist taipu ja julgust otsustada

Ettevõte pakub

• kaasaegseid ja häid töötingimusi
• väljaõpet ja arenguvõimalusi
• stabiilset ning vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Töökoht asub Põltsamaal (Puhu ristis).
Töö toimub kahes vahetuses: 6.00-14.30; 14.45.-23.15.
Tööandja pakub omatöötaja soodustusi.

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2015

AS Palmako on rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks kuuluv juhtiv freesprussist aia- ja suvemajade, palkmajade, liimpuittoodete ning puidugraanulite tootja. Ettevõtte käibest moodustab 96% eksport. Meie tootmisüksused asuvad Tartumaal Kavastus, Lääne-Virumaal Laekveres ja Põltsamaal, meil töötab kokku 300 inimest.