Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #549530

Lukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. august 2018
Kuulutus aegub: 2. september 2018

Töö kirjeldus

Otsime oma nooruslikku kollektiivi heal tasemel lukkseppi ja lukksepa abitöölisi.

Tööülesanneteks on:
toodete/detailide puhastamine
keevisõmbluste kontrollimine
detailide üldise kvaliteedi kontrollimine
krasside ja pritsmete eemaldamine
toodete ettevalmistamine värvimiseks
värvitud toodete komplekteerimine ja pakendamine
toodete/detailide laadimine ja transport ettevõtte siseselt.

Ootused kandidaadile

Töökus ja pingetaluvus
Elementaarne liht- ja lukksepatööde oskus
Tehniline taip
Meeskonnatöö oskus
Ausus, täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja lojaalsus tööandjale
Hea eesti keele oskus

Kasuks tuleb:
Eelnev töökogemus tootmisettevõttes lukksepana
Praktiline töökogemus

Ettevõte pakub

Korralikke töövahendeid
Tööriietust ja jalatseid
Väljaõpet kohapeal
Stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
Kaasaegseid töötingimusi ja arenguvõimalust
Toetavat nooruslikku meeskonda
Õppimis- ja arenguvõimalusi ettevõtte sees

Lisainfo

Soovime leida lojaalse töötaja Tartust või selle lähiümbrusest.
Kandideerimiseks vajaliku CV ja lühikirjelduse varasematest kogemustest palume saata läbi CV Keskuse portaali.

Tööpakkumise number
#549530

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2018
Kuulutus sisestati:
4. august 2018

Torm Metall OÜ on Tartus tegutsev ja kiiresti arenev metallitöötlus ettevõte. Peamiste tegevustena toodetakse erinevaid vabaaja tooteid ning pakutakse mitmekülgset tootmisteenust. Töötleme alumiiniumit, roostevaba- ja süsinikterast. Ettevõttes on kasutusel moodsad tootmisseadmed – laserlõikus, vesilõikus, painutus, keevitus, haaveldus, pulbervärvimine jne. Suurem osa ettevõtte toodangust eksporditakse.

Vaata rohkem

Lukksepp