Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302936

Lukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toodete/detailide valmistamine vastavalt etteantud joonistele kasutades erinevaid seadmeid: giljotiinkäärid, painutuspink, puurpink, käiad ja elektrilised
käsitööriistad.

Ootused kandidaadile

* Erialane ettevalmistus
* Hea tehniline taip
* Hea jooniste lugemise oskus
* Meeskonnatöö oskus
* Eesti keele oskus.

Kasuks tuleb:
* Eelnev erialane töökogemus
* Keevitusoskus

Ettevõte pakub

* Kaasaegset töökeskkonda
* Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi
* Konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Ettevõte asub Tartus Sepa tänaval. CV koos lühikirjeldusega varasematest töökogemustest saata meile CV-keskuse portaali kaudu.

Tööpakkumise number
#302936

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
27. märts 2013

Torm Metall OÜ on Tartus tegutsev ja kiiresti kasvav metallitööstusettevõte. Eelkõige tegeleb ettevõte lehtalumiiniumi töötlemisega ja alumiiniumtoodete tootmisega. Otsime oma kollektiivi noori ja energilisi töötajaid.

Vaata rohkem

Lukksepp