Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #186633

Lukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suure täpsusega lukkseppa tööd, näiteks raadiuse lihv. Osalemine arendustöös, näiteks rakiste valmistamisel osalemine. Vajadusel valmisolek ka muude metalli tööde tegemiseks.

Ootused kandidaadile

*Töökogemus lukksepana
*Erialane haridus
*Väga hea joonise lugemise oskus
*Väga hea tehniline taip, julgus ja loogiline mõtlemine
*Kasuks tuleb keevituse, treimise, freesimise ja torupainutuse oskus.

Ettevõte pakub

* Kaasaegset töökeskkonda
* Pikaajalist töösuhet
* Motiveerivat palgasüsteemi

Lisainfo

Soovime leida endale lojaalse töötaja, kes elab soovituslikult Tartus ja/või Tartu maakonnas.

Tööpakkumise number
#186633

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2009
Kuulutus sisestati:
4. november 2009

Metec on metallitöid teostavate ettevõtete grupp, kus täna töötab 250 inimest. Tihedalt oleme seotud autotööstusega ja ekspordime 85% toodangust.

Vaata rohkem

Lukksepp