Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215260

Lukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kõik lukksepa töö valdkonnad - detailide ettevalmistamisest koostu valmimiseni. Kitsas lõigus projekti tehnoloogiline vedamine.

Ootused kandidaadile

*Väga hea joonise lugemise oskus
*Mõõteriistade kasutamise oskus
*Tehniline taip, julgus ja loogiline mõtlemine
*Otsustus julgus
*kohusetundlikus
*Erialne kutseharidus

Ettevõte pakub

* Kaasaegset töökeskkonda
* Pikaajalist töösuhet
* Tasustamist nii aja- kui tükitöö alusel
* Häid töötingimusi

Lisainfo

Soovime leida head lukksepa, kes tõesti oskaks ja armastaks enda tööd. Töötasu on töö vääriline.

Tööpakkumise number
#215260

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2010

METECi ettevõtete gruppi on koondunud 5 Tartus tegutsevat masinaehitusettevõtet, kus töötab 280 inimest. Toodangust ekspordime 95% .

Vaata rohkem

Lukksepp