Värsked tööpakkumised

Lukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 156513

Tööpakkumise number

156513

Töö kirjeldus

sõiduautode hooldus- ja remonditööd, lisavarustuse paigaldus Tartu Autoeksperdi töökojas

Nõudmised kandidaadile

sobiv kandidaat omab vastavat eriharidust ja/või töökogemust, on tehnilise taibuga ja teenindusvalmis, omab B-kategooria autojuhilube

Firma pakub palka vastavalt töö tulemustele, toetavat ja ühtset meeskonda, ettevõtte töötajate soodustustepaketti ning koolitusvõimalusi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
26. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2008

Autode lisavarustuse ja varuosade müügikett Autoekspert ootab sind oma meeskonda! Autoeksperdi kauplused on esindatud 8 Eesti linnas - Tallinnas, Tartus, Pärnus, Võrus, Viljandis, Rakveres, Raplas ja Kuressaares. Pakume oma laia valikut lisavarustust, kvaliteetseid varuosi ja tööriistu maailmas tuntud tootjatelt. Nelja kaupluse juures asuvas töökojas teeme sõiduautode remonditöid ja lisavarustuse paigaldust.