Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319738

Lukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veoautode ja haagiste remont

Ootused kandidaadile

Kokkupuude Scania autodega ning haagistega
Kohusetundlik

Ettevõte pakub

Meeldivat kollektiivi
Püsivat tööd
Kättesaadavat palka

Lisainfo

Ei tohiks olla probleeme alkoholiga.

Tööpakkumise number
#319738

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
10. september 2013

AS Janvemar alustas tegevust 1995. aastal ja kuulub 100% Eesti kapitalile. Meie põhiliseks tegevusalaks on rahvusvahelise maanteetranspordi korraldamine ja tegevuspiirkondadeks Norra; Rootsi; Taani; Soome; Läti- ja Venemaa. Suhtluskeelteks äripartneritega: eesti; rootsi; soome; saksa; inglise ja vene keel.

Vaata rohkem

Lukksepp