Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436668

Lukksepp-seadistaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Küünlaliini seadmete häälestamine, hooldus ja remont. Töö toimub 12-tunnistes vahetustes graafiku alusel ka nädalavahetustel. 4 päeva tööl ja 4 vaba.

Ootused kandidaadile

Erialane haridus või töökogemus ning hea tehniline taip tulevad kandideerimisel kasuks.

Huvitavat tööd, tööpanusele vastavat tasu ja täiendavat väljaõpet. Kui oled usaldusväärne, kohusetundlik ja soovid töötada meeskonnas, saab sinust meie meeskonna liige

Tööpakkumise number
#436668

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. august 2016
Kuulutus sisestati:
18. august 2016

AS Hansa Candle on 1996. aastal asutatud küünlaid ja süütetooteid valmistav ettevõte, mis on orienteeritud kvaliteedile ja keskkonnasõbralikule tootmisele ning ekspordib oma toodangut 15 välisriiki.

Vaata rohkem